Twój koszyk jest pusty ZalogujZarejestruj

Sangria Boutique

Sangria Boutique to butik internetowy stworzony z pasji do mody i ludzi. Oferta skierowana jest do kobiet ceniących dobrą jakość modnych produktów, oraz które cenią czas i wygodę robiąc zakupy. Naszym założeniem jest sprzedaż ubrań głównie polskich producentów oraz zdobywanie zaufania i uznania naszych klientek.

Pragniemy rozwijać naszą działalność wspólnie z klientkami, chcemy, aby miały one realny wpływ na to, co znajduje się w naszej ofercie oraz tworzyły wraz z nami społeczność ludzi otwartych na nowości i kochających modę. Dbamy o każdy szczegół na każdym etapie realizacji zamówień. Bardzo ważne jest dla nas, aby zdjęcia produktów w jak największym stopniu odzwierciedlały ich wygląd rzeczywisty, dlatego wszystkie ubrania są fotografowane przez nas.

Mamy nadzieję, że oferowane przez nas ubrania będą Waszą ozdobą w wielu ważnych chwilach i że chętnie będziecie dzielić się z nami Swoją opinią.

Po inspiracje i kody promocyjne zapraszamy na nasz Instagram i Facebook.

darmowa dostawadarmowa dostawajuż od 299 zł zwrot towaruzwrot towarudo 14 dni na zwrot czas realizacjiczas realizacji1-4 dni roboczych bezpieczne zakupybezpieczne zakupyszyfrowanie SSL